دوره های درسی

وحید تقوی

ریاضی ششم

کتاب ریاضی ششم دبستان شامل فصل هایی از عدد و الگو های عددی تا تقریب می باشد. کتاب شامل مباحثی از جمع، تفریق، ضرب، تقسیم و محاسبات با کسر ها می باشد. همچنین در کتاب نحوه یادآوری عدد نویسی و اعداد اعشاری توضیح داده شده است. به علاوه، کتاب بصورت تصویری در مورد تقارن، مختصات، اندازه گیری، تناسب، درصد و تقریب آموزش می دهد.

مشاهده دوره
شهریار صالح نسب

علوم نهم

همه‌ی چیزهایی که شما در زندگی روزمره از آن‌ها استفاده م یکنید، از موادی مانند سنگ، چوب، فلز، شیشه، پلاستیک و… ساخته شده‌اند. آفریدگار دانا و مهربان همه‌ی مواد مورد نیاز برای بقای جانداران؛ به ویژه انسان را در کره‌ی زمین به امانت گذاشته است.

مشاهده دوره
سجاد زعفرانی

ریاضی هشتم

عددهای گویا در زندگی واقعی و نیز در علومی چون ریاضیات و فیزیک کاربردهای زیادی دارند. ما بسیاری از اندازهها را با عددهای کسری و اعشاری بیان میکنیم.

مشاهده دوره
مهدی صالحی راد

علوم هفتم

یکی از ویژگی های انسان کنجکاوی است که از دوران کودکی تا پایان عمر، او را به دانستن و کشف سوق می دهد. دانشمندان با مطالعه و پژوهش در جست و جوی مسائل و حل آنها هستند.

مشاهده دوره
قاسم فلاح

ریاضی هفتم

در دوره ابتدایی با مفاهیم حساب و هندسه آشنا شدید در دوره اول متوسطه از دانش ریاضی خود استفاده می کنید و آن را به کار می برید تا معلومات ریاضی خود را افزایش دهید؛ اما جگونه باید ریاضیات را آموخت؟

مشاهده دوره